ПОЧНЕМО ПРАЦЮВАТИ ВДОМА ЗАРАЗ

Робота вДома
gallery/11
gallery/12
Заработок на статьях

     

          Скільки можна заробити написанням статей в інтернеті? Не спокушайтеся, як і в будь-якій справі, коли ви початківець, у Вас немає досвіду і репутації - не багато.

Мінімальна ціна за лайк або "поділитися" в соціальній мережі - 5 центів. Хоча, якщо 20 лайків в день (це пів години часу) це близько 400 гривень на місяць, не особливо великі гроші, але і робота схожа на веселу гру. Запросити друзів до групи, починаючи від 40 центів, залишити коментар на форумі, де Ви вже щось написали, залишити відгук на товар в інтернет магазині, 40 центів (а раніше Ви робили це безкоштовно). Заробіток на написанні статей від 60 центів за 1.000 знаків, для прикладу, лист А4 формату 14 шрифтом, 2.500 тисячі знаків, відповідно 1,5 долара лист (близько 20 гривень). На знайому тему (а тем на біржі більше, ніж достатньо) це 10 хвилин творчості. Рерайтинг - коли Ви переписуєте статтю своїми словами, не змінюючи зміст, дешевше - від 45 центів за 1.000 знаків.

           Все міняється, коли Ви вже написали досить статей, заробили репутацію (на це буде потрібно близько 3х місяців щоденної роботи) і потрапили в ТОП. По перше, якщо Ви насправді будете підходити до роботи творчо, у Вас будуть свої персональні замовники, які, побачивши в Вас гарного фахівця, надсилатимуть завдання особисто для Вас за вищою ціною. І мінімальні розцінки за статті на біржі для тих хто в топі, зовсім інші - в два рази вище. Та ж стаття вже буде коштувати не нижче 1,5 долара за 1.000 знаків, відповідно лист близько 50 гривень, зовсім не погано для 10-15 хвилин за комп'ютером, тим більше, що з досвідом, писати виходить краще і швидше.

           І максимальний дохід, коли Ви вже заробили репутацію, маєте солідне портфоліо своїх кращих, розміщених в інтернеті робіт, і самі визначаєте ціну. Фахівцю такого плану платять від 2 доларів за 1.000 знаків, а верхня межа не обмежена нічим. Компанії, які просувають сайти, примудряються продавати хороші, продають статті по 500 гривень, і створивши відповідну репутацію, підкріплену відмінним портфоліо робіт, можна сміливо пропонувати свої послуги за цінами, яких Ви, на Вашу думку, заслуговуєте.

Заробіток на статтях в інтернеті залежить від Вашого досвіду, чим краще Ваше портфоліо і професійніше роботи, тим дорожче Ви можете продати свою працю.

ЧИМ БІЛЬШЕ У ВАС ДОСВІДУ ПО НАПИСАННЮ СТАТЕЙ, ТИМ ВИЩЕ РОЗЦІНКИ ЗА ВАШУ ПРАЦЮ