ПОЧНЕМО ПРАЦЮВАТИ ВДОМА ЗАРАЗ

Робота вДома
gallery/11
gallery/12

      Плюси роботи вдома безперечно є: 

 

          Ви не витрачаєте час і гроші на проїзд. 

 

         В умовах великих міст, того ж Києва, набирається значна сума, та й добиратися на

роботу і з роботи може зайняти кілька годин, які можна використовувати з користю. На громадському транспорті не комфортно, на автомобілі, з нинішніми цінами на бензин,

жахливо дорого. Ви можете працювати на роботодавця в будь-якому місті будь-якої

країни.

 

         Ви не обмежені у пошуку роботи тільки своїм районом або містом.

 

          Ви можете працювати в будь-якій країні, а плоди своєї праці просто відсилати електронною поштою. Програмісти вже більше 10 років працюють віддалено на великих виробників софту, і нікого це не дивує. Зараз, коли долар в Україні стрімко виріс, це особливо вигідно - розцінки на роботу в доларовому еквіваленті в інших країнах (тієї ж Росії) ніяк не змінилися, зате в гривнях стали дуже привабливі... 
 

          Ви можете працювати у зручний для Вас час. 

 

       Ви самі вирішуєте, коли Вам працювати, і Вам не треба принизливо відпрошуватися, в разі необхідності піти раніше. Звичайно існує дедлайн здачі роботи, але як виконати роботу до терміну вирішуєте Ви самі.

 

          Ви можете працювати в зручному Вам місці.

 

          Ви самі вибираєте, де Вам працювати - вдома, в кафе, на пляжі, достатньо взяти з собою комп'ютер і підключитися до мережі. ви можете працювати, перебуваючи у будь-якій країні, у будь-якому місті. 
 

          Мінус один - самоорганізація. 

 

          Дуже складно налаштувати себе на роботу, перебуваючи в неробочій обстановці. Вдома завжди знайдеться сто справ, які терміново треба поробити, в результаті робота відкладається на потім, потім на супперпотом, і в кінці кінців робиться вночі перед терміном здачі, аби зробити. Страждає репутація, та й роботодавця можна втратити запросто.

gallery/za i protiv

МИ НЕ ПРАЦЮЄМО ВІДДАЛЕНО ВДОМА ТОМУ, ЩО НЕ ЗНАЄМО ПРО ТАКУ МОЖЛИВІСТЬ

gallery/plus
gallery/plus
gallery/plus
gallery/plus
gallery/minus