ПОЧНЕМО ПРАЦЮВАТИ ВДОМА ЗАРАЗ

Робота вДома
gallery/11
gallery/12

Робота вдома - прекрасна альтернатива звичайній роботі.

     

     Уже давно ми перестали роздруковувати фотографії, щоб похвалитися при зустрічі друзям. Підсумок - фотограф вже не прив'язаний до місця, він може сміливо, живучи в Києві, продавати свої фотографії для журналу в Майямі. Бухгалтери відправляють звіти по 1С, не виходячи з дому. Програмісти працюють в команді, перебуваючи в різних країнах. Що ж робити людині, яка не має спеціальних навичок, і не має можливості або бажання ходити на роботу?

 

Писати статті!

 

          З появою гугла і яндекса, зміст став визначальним у рейтингу сайта, тепер не достатньо скопіювати хорошу замітку до себе на сайт і насолоджуватися - необхідні унікальні тексти, і ніяка програма не замінить людину. Все, що Ви бачите в інтернеті, написано людьми - копірайтерами, і в їх числі можете бути Ви. Не треба бути професором, в будь-якому випадку, в певних сферах Ви дуже добре розбираєтеся, можна брати інформацію з мережі і просто переказувати своїми словами. У будь-якому разі, маса статей розрахована на пошукові машини, і їх написання не вимагає величезного словникового запасу, а перевірку орфографії можна сміливо доручити комп'ютеру.

        Зараз мережа просто кишить пропозиціями роботи вдома, пропонуючи величезні заробітки за мінімум роботи. Це відверте шахрайство. Справжня робота, хоч і на дому, це робота, і розцінки за витрачений час такі ж, як за подібну працю на робочому місці.

        Якщо розглянути ЗА і ПРОТИ роботи вдома, то однозначно ЗА. Не спокушайтеся, що з першого дня, Ви будете відмінно заробляти. Залежно від цілеспрямованості і бажання, пройде час, щоб заробити репутацію, і почати якісно і дорого писати.

Звичайно, є й інші способи працювати в інтернеті, але писати статті надійніше, популярніше, та й корисніше для власного розвитку та самооцінки - адже як приємно побачити свою працю на хорошому відвідуваному сайті.

Работа вдома

ПИСАТИ СТАТТІ ТА ВІДГУКИ ПРОСТО У СЕБЕ ВДОМА МОЖЕ КОЖЕН, ДОСИТЬ ТІЛЬКИ ПОЧАТИ