ПОЧНЕМО ПРАЦЮВАТИ ВДОМА ЗАРАЗ

Робота вДома
  gallery/11
  gallery/12
  gallery/rabota_nadomu_kiev_

  Анна, 26 років

  Ця робота дає мені шанс втілювати в життя те, що я вмію і хочу робити, я знайшла ту роботу, яку шукала не один рік 

   

       

  Щоб підзаробити зайвих грошей, у мене ідеї були завжди.Інтернет-заробіток входив в одну з них.

         Скільки ж було перечитано і переглянуто онлайн-сторінок, витрачено часу на пошуки того самого реального джерела доходу, який влаштовував би мене, як за умовами роботи, так і, звичайно ж, за розмірами одержуваного прибутку.

   

   

          Про написання статей на дому, я прочитала у відгуках на одному сайті ще рік тому - там були і хороші, які радували і наповнювали ентузіазмом, і погані, які притупляли мої уявлення, і тягли за собою сумніви. Але спробувати я зважилася. Зареєструвалася, проглянула типи роботи. Думалося, про те, чи впораюся я. Тоді я обнадіювала себе тим, що в школі любила писати твори на будь-яку тематику, і справлялася з цим завданням легко і завжди на хорошу оцінку. Однак, не можливо було взятися за будь-яку роботу - потрібна була позитивна статистика. А яка вона у новачка?)) Безсумнівно дратував мінімальний заробіток в сумі 5 доларів. Працювала по годині-півтори в день. Протягом одного місяця встигла заробити всього 9 доларів, яких і не знала як вітати на своєму балансі банківської карти - чи то жартувати і сміятися, чи пишатися своїм маааааленьким, але доходом. Точно пам'ятаю, що купила своє улюблене ванільне морозиво.) Скоро я зовсім закинула копірайтинг, і пішла з головою з онлайну в реальну роботу.

                   Зараз я знову підробляю на дому, заміжня і молода мама.

  І як тут не підзаробити донечці на смачненьке або на гарну сукню? Працюю, не боячись ні вимогливих замовників, ні їхніх зауважень. Я повернулася і почала роботу копірайтера знову, але вже більш впевнена в собі і в своїх можливостях. Ця робота дає мені шанс втілювати в життя те, що я вмію і хочу робити, а хвалебні відгуки замовників лише доводять можливість того, що я знайшла ту роботу, яку шукала не один рік.

   

  ДОСВІД ВІДДАЛЕНОЇ РОБОТИ МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ МОЛОДИМ МАМАМ